strana 1 z 3 následující >

Ondra Ježek testoval v Austrálii

Výheň, velký pád, válečná zóna i spokojenost. Tropické teploty přes 40 stupňů ve stínu provázely testy v Austrálii na okruhu Phillip Island. V barvách týmu Go Eleven jezdil na své Kawasaki i český závodník Ondřej Ježek. Ten nakonec v hodnocení dvoudenních testů obsadil celkové 9. místo. A to i přesto, že ho v úterý potkal ošklivý pád a s řadou odřenin a naraženin skončil na klinice.

Ondřej Ježek odstartuje MS u protinožců. V přípravě válel i při lukostřelbě

Český motocyklový závodník Ondřej Ježek se po pěti letech vrací do prestižního seriálu mistrovství světa Supersportů. V týmu Go Eleven bude sedlat motocykl Kawasaki a sezonu odstartuje koncem února u protinožců v Austrálii. Tam ho pár dnů před závodním víkendem čekají i testy. V přípravě tradičně nevynechal běh, kolo, core training, trampolínu, horolezeckou stěnu i hodiny endura. Nově zařadil i lukostřelbu.

Chci repete, říká Ondra Ježek před závodem v Imole

Pro českého motocyklového závodníka Ondřeje Ježka z týmu TripleM by Barni Racing Ducati byl loňský závod v Imole hodně výjimečný. Na italském okruhu se totiž v rámci Světového poháru Superstock 1000 dočkal svého prvního vítězství. Letos by rád tento parádní kousek zopakoval.