Casey Stoner: “Marquezovi bych v pohodě stačil.”

Casey Stoner je již více než dva roky mimo roli aktivního jezdce MotoGP, ale protože je nepochybně jedním z nejvýrazenějších jezdců historie MotoGP a kromě jiného dvojnásobný mistr světa královské kubatury, tak je to stále postava, jejíž názory a komentáře fanoušky silničního závodění zajímají, Casey Stoner navíc plní roli testovacího jezdce Hondy, v jejímž sedle se naposledy objevil před začátkem prvních zimních testů v Sepangu.

Bike Promotion - rozhovor s Radkem Matoškou

Na našem trhu operují dvě české agentury. Ty ale nejsou jedinou možností jak se svézt na okruhu. Pokud vám nevyhovují termíny nebo průběh okruhových dní s některou z českých agentur, můžete vyzkoušet agenturu zahraniční. Zastavili jsme se na brněnském Masarykově okruhu a pokecali s Radkem Matoškou, vyslancem Bike Promotion pro Česko a Slovensko.

Rozhovor s Indim

Michal "Indi" Dokoupil testoval se svým týmem na volných jízdách Bike-Promotionu v rámci přípravy na letošní sezónu a obvzláště na víkendovou Jarní cenu Brna. Jak probíhaly testy?

Předsezónní videorozhovor s Ondrou Ježkem

Vypadá to, že letošní sezóna bude pro české fanoušky velice zajímavá. Ondra Ježek v novém týmu Barni Racing neskrývá své ambice a chce bojovat o přední umístění v seriálu Superstock 1000. Jak vypadaly předsezónní testy?

Rozhovor s Viktorem Nossem o CEMC a pohárovém závodu

Informace o středoevropském šampionátu pod taktovkou CAMS vypluly na povrch s velkou pompou. Slibovala se velká uroveň, hodnotné ceny a mediální podpora. Úplně se to ale nepodařilo a o tom, jaká je momentálně situace, jsme si promluvili s předsedou silniční divize CAMS, Viktorem Nossem.