strana 1 z 8 následující >

Doma u Jorgeho

Jak bydlí Jorge Lorenzo když je zrovna doma ve Španělsku? Osobně Vás provede svým sídlem, kde nechybí tréninková místnost (teda patro :-D ), plná obří garáž nebo taneční parket.

46 vs. 93 v grafice

Sepang 2015. Valentino Rossi v kolizi s Marcem Marquezem, kdy Marc padá. Shodil ho Vale naschvál? Nebo to byla Marcova chyba? Co se vlastně stalo při jednom z nejvíce diskutovaných kontaktů Moto GP můžeme vidět v grafickém rozboru.

Motobot vs. Rossi

Motobot nebo devítinásobný mistr světa Moto GP Valentino Rossi? Výsledek je možná předvítatelný, ale vezměte v úvahu jak těžké je řídit motocykl, a jak musí být těžké sestrojit něco, co umí řídit motocykl.  A to docela rychle!

Moto GP Workshop - Senzory

Senzory na motocyklech jsou dnes nedílnou součástí MotoGP. V tomhle Workshopu MotoGP nám technik Repsol Honda ukáže hlavní senzory na kole a jak jsou navrženy tak, aby pomohly výkonu a bezpečnosti.

Moto GP Workshop - "Set-up"

Pojem známý jako "set-up", používaný všemi jezdci během závodního víkendu, je dobře popsán v rozhovoru se šéfmechanikem Karla Abraháma. Marco Grana vám vysvětlí co tento pojem znamená a ukáže, co vše se dá na motorce nastavit.

Fireblade Track Days 2017

Okolo dvou tuctů modelu Honda CBR 1000 RR Fireblade (ve standardní a SP verzích) čekalo na účasníky každoročního Fireblade Track Days na okruhu Slovakiaring.

BMW RR Days 2017

Letošní BMW RR Days na Masarykově okruhu v Brně se opravdu povedli a to nemluvíme jen o ideálním počasí. Pokud vás minula naše fotogalerie a krátké video z akce, můžete tuto chybu napravit uvnitř článku :).

Honda Africa Twin & X ADV Test Days

Pokud jste měli zájem vyzkoušet si Africu Twin, nebo nový model offroadového skůtru X ADV, připravila si pro vás Honda v areálu Motorlandu v Bělé pod Bezdězem ideální podmínky. Pod vedením Míry Lysého bylo možné si motocykly vyzkoušet v podmínkách, pro které jsou určeny. Podívejte se na naše video a fotografie z akce.