strana 1 z 8 následující >

Fireblade Track Days 2017

Okolo dvou tuctů modelu Honda CBR 1000 RR Fireblade (ve standardní a SP verzích) čekalo na účasníky každoročního Fireblade Track Days na okruhu Slovakiaring.

BMW RR Days 2017

Letošní BMW RR Days na Masarykově okruhu v Brně se opravdu povedli a to nemluvíme jen o ideálním počasí. Pokud vás minula naše fotogalerie a krátké video z akce, můžete tuto chybu napravit uvnitř článku :).

Honda Africa Twin & X ADV Test Days

Pokud jste měli zájem vyzkoušet si Africu Twin, nebo nový model offroadového skůtru X ADV, připravila si pro vás Honda v areálu Motorlandu v Bělé pod Bezdězem ideální podmínky. Pod vedením Míry Lysého bylo možné si motocykly vyzkoušet v podmínkách, pro které jsou určeny. Podívejte se na naše video a fotografie z akce.

Tour de Europe 2016

Že se věnujeme hlavně Okruhovým dnům na SPZkách, to víte. Možná ale nevíte, že náš Milda je taky úplný blázen do cestování. Asi ho to naučily ty roky strávené v Americe, kdy se za pár zatáčkami jelo klidně pět set kilometrů daleko. No prostě je to polykač kilometrů a každoročně se vydává na vyjížďky po celé Evropě. A jak to probíhalo poslední dva roky?

Troy Corser Powerslide

Jsou dny, který stojí za to žít. Dny, které vám vykouzlí usměv na tváři, jako když vezmete malé dítě do hračkářství. Jsou věci, které umí jen málo lidí, a když jste u toho, a ty věci se dějí tři metry od vás, nemůžete nemít radost. Co potěší člověka víc, než litrová motorka s top jezdcem na vymotanou trojku v šíleným výjezdu bokem na cílovku brněnského okruhu? Chcete mít taky radost? Prosím...