strana 1 z 5 následující >

Kawasaki H2R a 400kmh

V roce 2016 posadili Tureckého mistra světa v Supersportech na oturbenou Kawasaki H2R, aby zajel rychlostní rekord na produkční motorce. 400km/h za 26 sekund! Jo, to už je sakra rychlost!

Fanouškova místnost

Fanoušek (z angl. fanatic, zkráceně fan) je osoba projevující náklonnost k určitému subjektu, který podporuje a doufá v jeho úspěchy a rozvoj. Takhle to vypadá u jednoho Valeho fandu v pokoji. Některé kousky jsou vážně unikátní, nemyslíte?

Doma u Jorgeho

Jak bydlí Jorge Lorenzo když je zrovna doma ve Španělsku? Osobně Vás provede svým sídlem, kde nechybí tréninková místnost (teda patro :-D ), plná obří garáž nebo taneční parket.

46 vs. 93 v grafice

Sepang 2015. Valentino Rossi v kolizi s Marcem Marquezem, kdy Marc padá. Shodil ho Vale naschvál? Nebo to byla Marcova chyba? Co se vlastně stalo při jednom z nejvíce diskutovaných kontaktů Moto GP můžeme vidět v grafickém rozboru.

#CzechGP - proč jít?

Pokud jsi motorkář, chápeš svoji občanskou povinnost a také vyjímečnost toho, o čem se tady bavíme, a nemusím ti dál nic vykládat. Pro těch posledních pár lidí, kteří potřebují podpořit myšlenkové pochody nebo se nechat přemluvit k osobní účasti na Velkou cenu v Brně, tady mám několik pádných argumentů a zajímavostí, proč jít!  Velká cena České republiky 2017 se koná už tento víkend 4-6. srpna.

Jak se jezdí v Almerii

Masarykův okruh už máte projetý na stokrát tam a zpátky? Most jezdíte poslepu a zrádné utahováky Slovakia Ringu máte v malíčku? Chtělo by to přidat trochu exotiky a zažít něco nového. Něco, co ve střední Evropě zažít nejde. Španělské okruhy jsou jiný svět. My vám poradíme, jak na něj.

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2017

Je nám velkou radostí vás už po devatenácté přivítat na stránkách katalogu Motohouse a popřát vám příjemné čtení i snění. Celkem na 212 stranách je pro vás připraven popis 324 strojů, přičemž 92 z nich jsou novinky pro sezonu 2017. Ideální na dlouhý zimní čas…

Racing party 2016 - setkejte se se závodníky!

Chcete pořádně zapařit s lidmi, trpícími stejnou duševní poruchou, jako vy? Koluje vám místo krve v žilách vysokooktanový benzín? Přijměte naši pozvánku na každorační Racing Party! Potkat se můžete, kromě s námi, s jedenácti závodníky. O koho jde? Jejich seznam a krátké rozhovory níže.

3 nejepičtější dárky pro motorkáře

My motorkáři víme o čem mluvíme. Od většiny lidí (ne-motorkářů) kolem nás posloucháme, jak je ježdění na motorce nebezpečné, jak jsme dárci orgánů, jak ohrožujeme sečtělé řidiče aut na silnici a jak je to celý nějaký takový riskatní.