strana 1 z 4 následující >

Jak se jezdí v Almerii

Masarykův okruh už máte projetý na stokrát tam a zpátky? Most jezdíte poslepu a zrádné utahováky Slovakia Ringu máte v malíčku? Chtělo by to přidat trochu exotiky a zažít něco nového. Něco, co ve střední Evropě zažít nejde. Španělské okruhy jsou jiný svět. My vám poradíme, jak na něj.

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2017

Je nám velkou radostí vás už po devatenácté přivítat na stránkách katalogu Motohouse a popřát vám příjemné čtení i snění. Celkem na 212 stranách je pro vás připraven popis 324 strojů, přičemž 92 z nich jsou novinky pro sezonu 2017. Ideální na dlouhý zimní čas…

Racing party 2016 - setkejte se se závodníky!

Chcete pořádně zapařit s lidmi, trpícími stejnou duševní poruchou, jako vy? Koluje vám místo krve v žilách vysokooktanový benzín? Přijměte naši pozvánku na každorační Racing Party! Potkat se můžete, kromě s námi, s jedenácti závodníky. O koho jde? Jejich seznam a krátké rozhovory níže.

3 nejepičtější dárky pro motorkáře

My motorkáři víme o čem mluvíme. Od většiny lidí (ne-motorkářů) kolem nás posloucháme, jak je ježdění na motorce nebezpečné, jak jsme dárci orgánů, jak ohrožujeme sečtělé řidiče aut na silnici a jak je to celý nějaký takový riskatní.

Racing Party 2016

Začíná vám taky pomalu začíná hrabat z nedostatku najetých kilometrů? Před spaním si v duchu projíždíte snad už sté kolo po brněnském okruhu? Každé ráno se cvičně navlečete do kombinézy včetně rukavic, bot a helmy a díváte se na sebe do zrcadla? Vězte, že potřebujete vyčistit hlavu. Racing Party zabírá. My tam budeme, jako každý rok.

Valentino Rossi otevře muzeum!

Italové můžou narovnat svoji Torre Pendente (Šikmou věž) a vypustit vodu z Fontana di Trevi, protože brzy budou mít atrakci, která je všechny trumfne: Il Museo Rossi.

Simulátor 300 ZGH

Rád bych pomohl klukům a zviditelnil jejich snažení při tvorbě závodního simulátoru neznámějšího přírodního okruhu v ČR a to Hořických 300 zatáček Gustava Havla.

V čem jezdí jezdci MotoGP?

Všichni je známe v barvách stáje, kterou právě zastupují, a v jejichž řadách bojují o nejvyšší posty ve výsledkových listinách Velkých cen. Se jmény Dani Pedrosa či Marc Marquez je spojena značka Repsol Honda. Naopak Valentina Rossiho a Jorge Lorenza vídáváme na okruzích pod vlajkou Yamahy. Každý jezdec má pochopitelně nejraději své extrémně rychlé závodní mašiny se značkou svého týmu. Ve své domácí garáži však tito milovníci adrenalinu na dvou kolech skrývají i další soukromé poklady, na kterých si užívají volné chvíle.