strana 1 z 4 následující >

#CzechGP - proč jít?

Pokud jsi motorkář, chápeš svoji občanskou povinnost a také vyjímečnost toho, o čem se tady bavíme, a nemusím ti dál nic vykládat. Pro těch posledních pár lidí, kteří potřebují podpořit myšlenkové pochody nebo se nechat přemluvit k osobní účasti na Velkou cenu v Brně, tady mám několik pádných argumentů a zajímavostí, proč jít!  Velká cena České republiky 2017 se koná už tento víkend 4-6. srpna.

Jak se jezdí v Almerii

Masarykův okruh už máte projetý na stokrát tam a zpátky? Most jezdíte poslepu a zrádné utahováky Slovakia Ringu máte v malíčku? Chtělo by to přidat trochu exotiky a zažít něco nového. Něco, co ve střední Evropě zažít nejde. Španělské okruhy jsou jiný svět. My vám poradíme, jak na něj.

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2017

Je nám velkou radostí vás už po devatenácté přivítat na stránkách katalogu Motohouse a popřát vám příjemné čtení i snění. Celkem na 212 stranách je pro vás připraven popis 324 strojů, přičemž 92 z nich jsou novinky pro sezonu 2017. Ideální na dlouhý zimní čas…

Racing party 2016 - setkejte se se závodníky!

Chcete pořádně zapařit s lidmi, trpícími stejnou duševní poruchou, jako vy? Koluje vám místo krve v žilách vysokooktanový benzín? Přijměte naši pozvánku na každorační Racing Party! Potkat se můžete, kromě s námi, s jedenácti závodníky. O koho jde? Jejich seznam a krátké rozhovory níže.

3 nejepičtější dárky pro motorkáře

My motorkáři víme o čem mluvíme. Od většiny lidí (ne-motorkářů) kolem nás posloucháme, jak je ježdění na motorce nebezpečné, jak jsme dárci orgánů, jak ohrožujeme sečtělé řidiče aut na silnici a jak je to celý nějaký takový riskatní.

Racing Party 2016

Začíná vám taky pomalu začíná hrabat z nedostatku najetých kilometrů? Před spaním si v duchu projíždíte snad už sté kolo po brněnském okruhu? Každé ráno se cvičně navlečete do kombinézy včetně rukavic, bot a helmy a díváte se na sebe do zrcadla? Vězte, že potřebujete vyčistit hlavu. Racing Party zabírá. My tam budeme, jako každý rok.

Valentino Rossi otevře muzeum!

Italové můžou narovnat svoji Torre Pendente (Šikmou věž) a vypustit vodu z Fontana di Trevi, protože brzy budou mít atrakci, která je všechny trumfne: Il Museo Rossi.

Simulátor 300 ZGH

Rád bych pomohl klukům a zviditelnil jejich snažení při tvorbě závodního simulátoru neznámějšího přírodního okruhu v ČR a to Hořických 300 zatáček Gustava Havla.