MotoGP Pokec 17/19 Phillip Island

30. 10. 2019 – Roman Kadlčík, Miloš Sochor
30Říj
MotoGP Pokec 17/19 Phillip Island

Jo! Konečně! Valentino Rossi na prvním místě!

No a co, že jenom na pár kol a pak ho Iannone posvačil na cílovce... Mildovi to stejně udělalo radost. Vlastně ještě teď to slaví...

Na všem je potřeba najít něco pozitivního. Třeba že nebýt tak drastického výkonového rozdílu mezi Hondou a Yamahou, má Marquez o minimálně dva soupeře postaráno (vlastně tři, Milda říká, že i Vale pojede příští rok o titul). Stačí jen, aby Yamaha zapracovala na motoru a je vymalováno!


Roman Kadlčík

Šéfredaktor webu Okruháři.cz a motocyklový instruktor na Okruhových dnech na SPZkách. Zaměřuje se na techniku jízdy a techniku motocyklu. Bývalý závodník a vítěz Czech Endurance Cupu 2 v roce 2011.

roman@okruhari.cz

Miloš Sochor

Jsem nadšenec a obdivovatel motorek ve všech podobách. Každodenní pracant na silnici je Yamaha Tracer 900 a na okruhu proháním litrové GSX-R K8. Po seznamce s bahnem na konci 2017 jsem si musel koupit enduro a je jím Husqvarna FE350. Na silnicích a okruzích mám naježděno přes 500 000km. Z minulosti stojí za zmínku: 2010 týmový Mistr ČR ve sportovní mototuristice (ČMF) 2003 jezdec týmu Clifford Cycles v USA (Championship Cup Series).
milos@okruhari.cz
Loading...