MotoGP Pokec 2020 - 2. závod v Jerezu

30. 7. 2020 – Miloš Sochor, Roman Kadlčík
30Čvn
MotoGP Pokec 2020 - 2. závod v Jerezu

Bojujeme s technikou. Po tom, co v minulém díle Mildovi haproval mikrofon a pískavé zvuky vrtačky se mnohým z vás zaryly do mozku tak hluboko, že jste nám dokonce napsali, že to bylo fakt špatný, tak současný díl jsme musel jako první v historii přetáčet, protože nám chcípla paměťová karta.

To vás ale nemusí zajímat. Co by vás zajímat naopak mohlo je důvod Rossiho výrazného zlepšení, problémy Yamahy s motory, nepředvidatelná tovární Ducati, nebo jakým způsobem Jorge pogratuloval Quartararovi k předchozímu vítězství.

Furt plnej!

Miloš Sochor

Jsem nadšenec a obdivovatel motorek ve všech podobách. Každodenní pracant na silnici je Yamaha Tracer 900 a na okruhu proháním litrové GSX-R K8. Po seznamce s bahnem na konci 2017 jsem si musel koupit enduro a je jím Husqvarna FE350. Na silnicích a okruzích mám naježděno přes 500 000km. Z minulosti stojí za zmínku: 2010 týmový Mistr ČR ve sportovní mototuristice (ČMF) 2003 jezdec týmu Clifford Cycles v USA (Championship Cup Series).
milos@okruhari.cz

Roman Kadlčík

Šéfredaktor webu Okruháři.cz a motocyklový instruktor na Okruhových dnech na SPZkách. Zaměřuje se na techniku jízdy a techniku motocyklu. Bývalý závodník a vítěz Czech Endurance Cupu 2 v roce 2011.

roman@okruhari.cz
Loading...