MotoGP pokec - předsezónní testy v Sepangu 2020

12. 2. 2020 – Miloš Sochor, Roman Kadlčík
12Úno
MotoGP pokec - předsezónní testy v Sepangu 2020

Lorenzo je zpátky, Rossi je (teda spíš bude) out... Samé novoty!

Tohle bude dlouhý. Nemohli jsme si pomoct a nechtěli jsme vám zatajit žádnou maličkost. Uvařte si kafe nebo čaj, natáhněte se na pohovku a dejte si pohodovej, necelou hodinu dlouhej relax nabitý informacemi z předsezónních testů MotoGP pro rok 2020 v Sepangu.

Co vypovídají výsledky o připravenosti jednotlivých týmů a jezdců? S čím bojuje Honda a Ducati, co pomohlo Aprilii k takovým výsledkům? Informace, zajímavosti, prostě všechno, co potřebujete před začátkem sezóny vědět!


Miloš Sochor

Jsem nadšenec a obdivovatel motorek ve všech podobách. Každodenní pracant na silnici je Yamaha Tracer 900 a na okruhu proháním litrové GSX-R K8. Po seznamce s bahnem na konci 2017 jsem si musel koupit enduro a je jím Husqvarna FE350. Na silnicích a okruzích mám naježděno přes 500 000km. Z minulosti stojí za zmínku: 2010 týmový Mistr ČR ve sportovní mototuristice (ČMF) 2003 jezdec týmu Clifford Cycles v USA (Championship Cup Series).
milos@okruhari.cz

Roman Kadlčík

Šéfredaktor webu Okruháři.cz a motocyklový instruktor na Okruhových dnech na SPZkách. Zaměřuje se na techniku jízdy a techniku motocyklu. Bývalý závodník a vítěz Czech Endurance Cupu 2 v roce 2011.

roman@okruhari.cz
Loading...