Pannonia-ring

katalog

Hodnocení Okruhářů: 7/10

Pannonia-ring

Co říkají okruháři

Pannonku mám já osobně rád. Je to uzký a technický okruh, rozdíly mezi šestkami a litry jsou zde opravdu nepatrné. Trať je o něco užší, než jste zvyklí třeba z mostu a prakticky neustále jste v náklonu. Prostředí je celkem příjemné, paddock je takový domácký. Je zde vše co potřebujete, ceny za jídlo jsou o něco vyšší (kolem 10 Euro).

Velmi dobře si prostudujte mapu, zkonzultujte navigaci, protože posledních zhruba 50km se jede po okreskách a velmi lehce se člověk ztratí. Bloudit po Maďarsku někdy ve 2 ráno není úplně příjemné :-).

Na co si dát pozor

Pannonka je okruh postavený na zelené louce. Nejsou zde žádné kačírky, únikové zóny jsou travnaté. Dalším specifikem jsou obrubníky, které okruh donedávna neměl, lépe řečeno měl, ale pouze namalované barvou na asfaltu. Ta byla vybroušena a obrubníky byly přidělány, ovšem pozor! Ty vybroušená místa v některých zatáčkách mají sníženou přilnavost, takže jezdit po nich v plném náklonu není úplně ideální. Stejně tak nové obrubníky jsou hodně vysoké a jejich přejíždění není úplně příjemné.

Taky si dejte pozor na spáry, protože nevedou kolmo přes trať, ale rovnoběžně s ní.
pannoniaring

Mapka okruhu

Onboardy

Do 600ccm

Nad 600ccm

Nejlepší čas: 2:06,000 Nejlepší čas: 1:55,300

Jak se tam dostanete?

Loading...