Kalendář závodů MotoGP

Nová sezona MotoGP začíná už tento víkend na Nova Sport a Voyo

Praha, 21. března: Už tento pátek se rozběhne nová sezona MotoGP. V letošním ročníku jubilejní 75. sezóny je v kalendáři 21 velkých cen, které se uskuteční v období mezi 26. březnem a 26. listopadem 2023. Všechny závody odvysílá živě Nova Sport a Voyo.

Příznivci nejprestižnější motocyklové série odpočítávají poslední dny do startu nové sezony, stejně tak televizní tým Nova Sport. Na Nově je na sezonu vše připraveno. Evropské velké ceny a závody v Kataru doprovodí speciální závodní studio.

„MotoGP je stálicí v nabídce Nova Sport. Letos opět budeme na evropské závody vysílat náš štáb a do vysílání zapojíme i naše krásné studio. V nabídce Nova Sport máme i mistrovství světa superbiků WorldSBK a na Nova Sport 3 a 4 vysíláme NASCAR. Věřím, že si z naší pestré motoristické nabídky vybere každý fanoušek,“ dodává šéf sportu TV Nova Dušan Mendel.

Letošní sezonu obohatí i nové televizní prvky. Prohlubuje se spolupráce s bývalým českým závodníkem Karlem Abrahamem, který dostane příležitost projet na motorce závodní okruh a okomentovat jeho nástrahy exkluzivně pro diváky Nova Sport a Voyo. 

Na velké ceny bude pravidelně cestovat také štáb TV Nova. Komentátorský tým se skládá už z osvědčených jmen: Václav Svoboda, Karel Abraham, Ondřej Ježek a Michal Šembera. Reportérské posty zastanou Radek Mazal, Nikola Červinková a Richard Tesař.

Nova Sport chystá pro fanoušky i doprovodný obsah na sociálních sítích, který budou tvořit videa ze závodů, rozhovory s jezdci a soutěže o cenné suvenýry MotoGP, nebo vstupenky na závody.

Nová sezona MotoGP startuje už tento pátek 24. března přímými přenosy tréninků z Portugalska. Sledujte ji na Nova Sport a Voyo.

Rozpis závodů MotoGP.png