Káva RIDER

Máme rádi dobré věci. Když jsme si tak přes unylý zimní období seděli za monitory počítačů a makali na příští sezóně, jednou z mála věcí, která nás od obrazovky odtrhla, byla cesta ke kávovaru pro pravidelnou dávku kofeinu.

M33_0597

Nikdy předtím jsme žádní velcí kafaři nebyli, ale jak jsme najeli na režim 4 kávy denně a víc, přestalo nám předmletý kafe z globusu z erárního automatu značky Eta, který pamatoval snad ještě Gustava Husáka, stačit. A už jsme se v tom vezli. Jakou mašinu? Jak hrubý mletí? Automat nebo pákovku? Řekli jsme si, že začnem s něčím rozumným a budeme postupně upgradovat. Jelikož byla naše spotřeba kafe stejná jak počet vykouřených startek ukrajinského dělníka, koupili jsme automat. Už onen zmíněný supermarketový šmelc z něj chutnal líp, ale jak by mohla chutnat pořádná káva?

M33_0581

Pytle s kávou se u nás střídali častějc než hokejisti na ledě. Arabica, robusta, kyselý, ovocný, oříškový chutě. Kombinace různých druhů zrn a různých zemí původu. Dokonce jsme zkusili i kávu od George Clooneyho, kterou sbíraj desetileté děcka, plazící se jako horský kozy na kamenných terasách někde v Hondurasu. Tak pardón, asi to možná děti nesbíraj. Nebudeme hned špinit konkurenci ne?

Byly kávy, co nám chutnaly. Byly kávy, co nám chutnali hodně, jenže s polední dávkou z kilovýho pytle se nám prostě přejedly (nebo přepily?). Někde nám něco chybělo, někde přebývalo. Nezbývalo, než se do míchání ideální směsi pustit sami.

M33_0673

Hodiny a hodiny přebírání zrn, litry vypité kávy... No prostě a jednoduše, nastavili jsme naše chuťový buňky a vytvořili nefalšovaný okruhářský kafe! Sry Georgy, ale český holky stejně víc letí na Miloše!

Směs kávy HIGHSIDER je okruhářským originálem každým coulem. Naše úplně první směs a pro nás největší srdcovka. Směs 4 druhů arabic ze Střední a Jižní Ameriky. Silná, aromatická káva s chutí po oříškách a karamelu. Žádnej kyselej ksindl, který zbožňují kavárenští povaleči, který když ti řádně nezkroutí ksicht, tak prý není pořádný kafe.

Silná slova? Podívej jak je Milda spokojenej!

Jo a protože kávu RIDER prozatím nabízíme pouze ve 250g baleních, dáváme ti dopravu zdarma. Chápeme, že každý druhý den objednávat novej balík se na poště může prodražit. Objednávej na našem e-shopu zde.

M33_0788

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení