MOTOhouse katalog 2021

* 23. ročník
* 348 modelů
* zůstává navýšení  na 244 stran
* letos 80 novinek
… a stále stejná cena 159 Kč !

KATEGORIE:

SPORTOVNÍ / STYLOVKY / NAHÁČE / CESTOVNÍ ENDURO / MOTOKROS & SUPERMOTO / CESTOVNÍ MOTO / HARD & HEAVY / ČTYŘKOLKY

 

Vítejte, milovníci motorek. Už po třiadvacáté pro vás redakce Motohouse připravila katalog, přehled motorek a čtyřkolek, které se u nás budou během roku 2021 prodávat. Malé, velké, úzké, tenké, výběr je opravdu velký. Je vlastně až neuvěřitelné, kolik možností dnes máme. Z tohoto důvodu můžu říct jen jedno: „Žijeme v úžasné době.“ To si troufám říct i přesto, nebo právě proto, že letošek je v mnoha ohledech neobvyklý.

 

Nejen, že se výrazně vezeme na covidové vlně, čehož následky motocyklová branže rozhodně ponese, ale ještě se nám k tomu přidává přechod na normu Euro 5. To s sebou přináší ukončení výroby některých modelů. Někde dokonce končí celé řady (viz. H-D Sportster), a to je tedy neveselá podívaná. Na stranu druhou nám samozřejmě přibyla řada novinek a to nejen v podobě inovací stávajících modelů, ale i těch úplně nových. Mimo jiné nám dost začíná vystrkovat růžky čínská produkce, tam se v následujících letech asi budou dít věci. Zajímavé je sledovat úbytek v kategorii velkých hyper cesťáků a naopak stále narůstající oblíbenost „SUV“ motorek v kategorii cestovních endur. A pozor, navracejí se nám cruisery. Však se na ty trendy podívejte sami.

 

Vzhledem k tomu, že se na podzim 2020 nekonala ani jedna z velkých světových výstav, rozmělnili výrobci představování jednotlivých novinek do celé zimy. A v tuto chvíli vás, milí čtenáři, chci požádat o trochu shovívavosti. Katalog vydáváme vždy před Vánoci, aby mohl mnoha z vás udělat radost pod stromkem, takže bylo letos nemožné mít v něm všechny novinky. Část z nich bude prostě představena až po Novém roce, zdá se, že pár jich ještě bude. Vlastně doufáme, že co nejvíc!

 

Doba je v mnoha ohledech pro spoustu z nás náročná. Mozky jedou na plno, emoce lítají... ale motorka, je pořád oním nástrojem odpočinku, vyčištění si hlavy, cestování (i kdyby jen po naší krásné zemi) a setkávání s přáteli. Pojďme si tuhle auru kolem našich milovaných jednostopých strojů udržet. Pojďte se s námi začíst a zakoukat (a někdy dokonce zaposlouchat), pojďte se zasnít, pojďte si vybrat, která je ta ona, ať už se vás koupě nového stroje aktuálně týká, nebo ne. Tohle byl totiž záměr redakce Motohouse a všech lidí, kteří s tímto tradičním dílem pomáhali (díky vám všem za to). Přejeme vám příjemně strávené chvíle nad následujícími stranami.

MOTOhouse katalog motocyklů a čtyřkolek 2021

v prodeji od úterý 22. prosince 2020
cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
veškeré informace: www.motohouse.cz

…nově lze katalog objednat i poštou na www.send.cz

https://send.cz/hledej?action=search&keyw=motohouse