Košile

Tato stylová košile je náš majstrštyk.  Vždycky jsme chtěli formálnější oblečení, které napoví, kam patříš. 

Pokud pracuješ v naškrobenějším prostředí korporátu a tvoje oblíbené vytahané tričko s moto tématikou je trošku mimo mísu, tak košile RIDER je tvoje spasení.  Každej v ní vypadá jak milión dolarů a ještě navíc helmičkou na levé straně hrudi říkáš "Miluju motorky."

Samozřejmě v ní uděláš parádu naprosto všude, kde je dobré vypadat trošku k světu.  My tuto košili nosíme pořád, protože nás baví, jak se všichni ptají odkud ji máme. 

♦♦♦ 

Kolekce oblečení RIDER

RIDER styl

Volnočasové oblečení, kterým dáváš decentně najevo svou lásku pro motorsport.  RIDER je oblečení, které ukazuje tvou vášeň pro motorky a vše kolem nich. 

RIDER kvalita

U každého druhu oblečení pečlivě vybíráme dodavatele.  Než začneme cokoliv prodávat, tak to dlouho nosíme a často pereme.  Nabízíme jen to, co sami chceme nosit a jsme na to hrdí.  Máme fobie z dětství z tvrdejch a škrabavejch socialistickejch roláků.  Všechny materiály kolekce RIDER jsou tedy kvalitní a hlavně příjemné na nošení.   

košile pro motorkáře RIDER
1 499 Kč

Pánská černá košile s bílým logem RIDER.  Tato stylová košile je náš majstrštyk.  Formálnější oblečení, které napoví, kam patříš.   

+ další
76/M
1 položek celkem