Okruhový den na SPZkách - kurz 15. 6. 2024 - 3. termín

Výcvik jízdy na okruhu pod vedením instruktorů.

Dárkový poukaz ke stažení zde

Vyprodáno
Kód: 802
6 199 Kč –4 % 5 899 Kč 4 875,21 Kč bez DPH
15.6.2024 ODSPZ produkt
Akce
6 199 Kč –4 %

Okruhuvé dny na SPZkách

Kurz určený pro všechny typy motorek. Začíná detailní teorií sportovní jízdy v učebně.  Následně den pokračuje na nejlepším cvičném polygonu v republice.  Den je zakončený jízdami na legendární MotoGP traťi pod vedením špičkových instruktorů. Jeden den na okruhu ti dá víc, než celá sezóna na silnici.

Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín

Bojíš se klopit?

Poznáš dokonale svoji motorku díky našim metodám a cvikům. Strach z rychlého průjezdu zatáčkou změníme na vyhledávaný zážitek. Nebudeš se obávat ani stupačky-brousícího náklonu. Celkově se na mašině uvolníš..
Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín

Nedaří se ti kolínko?

Koleno na zemi je Svatý grál jízdy na motorce. Předchází mu však perfektně, rychle a bezpečně vedená stopa zatáčkou a správná pozice těla na motorce. Nemůžeme se dočkat, až ti ukážeme jak na to.
Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín

Chceš si vyzkoušet okruh?

Na okresce si nikdy nezajezdíš naplno kvůli provozu, kvalitě silnic nebo zákonu. Závodní dráha a kvalitní asfalt je prostě nejvíc. Jsme prověřenou bránou do světa okruhů a důvěru nám už dalo bezmála 3000 motorkářů!

TEORIE

V učebně do tebe nalijeme všechna pravidla jízdy na okruhu a vlajkovou signalizaci. Dále vše od pozice těla, přes rozbor správné stopy až po patřičnou aplikaci spojky, brzd a plynu.

Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín
Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín

PRAXE

Praktická výuka jezdeckých dovedností polygonu. Na čtyřech stanovištích - dostaneš 16x individuální zpětnou vazbu na svoji jízdu. Naučíš se vysedávání, správný pohled, plyn, brzdu a správnou stopu.

ADRENALIN

Těžko zažiješ na motorce lepší chvíle než na Masarykově okruhu v Brně. Přípraven z tréninku na polygonu si užiješ 3x20 minut plných vysokých náklonů a rychlosti. Aby ses na trati neztratil, první jízdu pojedeme vedenou ve vláčku s instruktory.

Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín
Okruhový den na SPZkách - kurz 20. 5. 2023 - 1. termín

Co tě čeká?

  • Propracovaná teorie sportovní jízdy
  • Nejlepší cvičný polygon v republice
  • Legendární MotoGP trať
  • Špičkový tým zkušených instruktorů
  • Zážitek na celý život

Již jsem byl na různych kurzech, ale tenhle byl top. Jsem moc rad, ze mam na tento rok jeste jeden.

Novopečený okruhář

 

Kupuji ODSPZ jako dárek

Výborně! Okruhový den na SPZkách je ten nejlepší dárek, který si motorkář(ka) může přát. Vyplň objednávku v našem eshopu ve jménu obdarované osoby, ale do kolonky "email" vlož svoji emailovou adresu.  Veškerá komunikace od nás bude chodit diskétně na tvůj email Po připsání platby na náš účet ti automaticky přijde potvrzovací email Vytiskni si dárkovy poukaz níže a vepiš do něj jméno obdarované osoby a variabilní symbol platby Daruj poukaz a sleduj nefalšovanou radost :)

Přijede Vás víc, ale objednávku chcete udělat jen jednu za všechny?

Nevadí. Před dokončením objednávky nám do POZNÁMKY napiš kontaktní údaje (jméno,příjmení, email a telefon) motorkářů či motorkářek, co dorazí s tebou a my už si s tím poradíme.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: